english bulgarian

18:11 Tue, Sep 22, 2020
Home

Hot Tips

Order by: Time Competition
Time Match 1 X 2 Tip Result League
00:00 Monterrey W - Mazatlan FC W Monterrey W - Mazatlan FC W -1250 +800 +1400 1 6 - 0 FT Mexico Mexico Liga Mx Women - Apertura
00:00 Santos Laguna W - Club Leon W Santos Laguna W - Club Leon W +100 +230 +220 2 1 - 1 FT Mexico Mexico Liga Mx Women - Apertura
00:00 Irapuato - Cruz Azul Hidalgo Irapuato - Cruz Azul Hidalgo Postp. Mexico Mexico Liga Premier Serie A
00:40 Quindio - Real San Andres Quindio - Real San Andres -333 +333 +800 2 1 - 0 FT Colombia Colombia Primera B - Apertura
01:00 CS Uruguay - Ad Aserri CS Uruguay - Ad Aserri 1 0 - 2 FT Costa Rica Costa Rica Liga De Ascenso - Apertura
01:00 Atl. San Luis W - Juarez W Atl. San Luis W - Juarez W -110 +240 +240 1 2 - 3 FT Mexico Mexico Liga Mx Women - Apertura
02:00 Club Leon - U.N.A.M.- Pumas Club Leon - U.N.A.M.- Pumas Live Game Center -143 +300 +333 12 2 - 0 FT Mexico Mexico Liga Mx - Apertura - Play Offs
07:30 Beijing Guoan - Qingdao Huanghai Beijing Guoan - Qingdao Huanghai Live Game Center -556 +600 +1200 1 5 - 1 FT China China Super League
08:00 Athletic 220 - Deren Athletic 220 - Deren -154 +300 +280 1 2 - 0 FT Mongolia Mongolia Premier League
09:30 Tobol - Okzhetpes Tobol - Okzhetpes -200 +275 +475 1 1 - 0 FT Kazakhstan Kazakhstan Premier League
10:00 Kazakhstan W - Austria W Kazakhstan W - Austria W +2500 +2000 -5000 2 0 - 5 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
10:00 Estoril U23 - Maritimo U23 Estoril U23 - Maritimo U23 -125 +260 +250 12 1 - 1 FT Portugal Portugal Liga Revelacao U23
10:00 Tianjin Teda - Hebei Tianjin Teda - Hebei Live Game Center +290 +275 -118 2 0 - 1 FT China China Super League
11:00 Khangarid - Falcons Khangarid - Falcons 1 - 3 FT Mongolia Mongolia Premier League
11:35 Chongqing Lifan - Wuhan Zall Chongqing Lifan - Wuhan Zall Live Game Center +110 +250 +225 2 1 - 0 FT China China Super League
12:00 Eastleigh - Havant & W Eastleigh - Havant & W 1 World World Club Friendly
12:00 Shijiazhuang - Shanghai SIPG Shijiazhuang - Shanghai SIPG Live Game Center +750 +333 -250 2 0 - 1 FT China China Super League
12:00 Smolevichi 2 - Minsk 2 Smolevichi 2 - Minsk 2 +700 +450 -400 2 2 - 4 FT Belarus Belarus Vysshaya Liga Reserve
12:30 Sudtirol - Latte Dolce Sudtirol - Latte Dolce -588 +650 +900 1 2 - 1 FT Italy Italy Coppa Italia
13:00 Dinamo-Auto - Petrocub Dinamo-Auto - Petrocub +328 +270 -152 12 1 - 1 FT Moldova Moldova Divizia Nationala
13:00 Mykolaiv 2 - MFC Metalurh Mykolaiv 2 - MFC Metalurh 2 0 - 1 FT Ukraine Ukraine Druha Liga - Play Offs
13:00 Estonia W - Russia W Estonia W - Russia W +3300 +1200 -5000 2 0 - 3 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
13:00 Azerbaijan W - Spain W Azerbaijan W - Spain W Postp. Europe Europe Euro Women - Qualification
13:00 Bunyodkor - AGMK Bunyodkor - AGMK +127 +230 +206 1X 2 - 3 FT Uzbekistan Uzbekistan Super League - Relegation - Play Offs
13:30 Vardari Forino - Vardar Vardari Forino - Vardar +950 +535 -500 2 2 - 2 FT North Macedonia Macedonian Cup
13:30 Ararat Yerevan - Ararat-Armenia Ararat Yerevan - Ararat-Armenia +300 +300 -161 2 Postp. Armenia Armenia Premier League
13:30 CSM Bacau - Ceahlaul CSM Bacau - Ceahlaul 0 - 4 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Cugir - Viitorul Selimbar Cugir - Viitorul Selimbar 3 - 4 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Daesti - Horezu Daesti - Horezu 5 - 0 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 FC Pucioasa - Moreni FC Pucioasa - Moreni 2 2 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Ghiroda - FC Hunedoara Ghiroda - FC Hunedoara X 4 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Olimpic Zarnesti - SR Brasov Olimpic Zarnesti - SR Brasov Postp. Romania Romania Romanian Cup
13:30 Otelul - CSM Focsani Otelul - CSM Focsani -200 +333 +375 1X 0 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Pascani - Miroslava Pascani - Miroslava 2 0 - 2 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Recolta Dorolt - Faurei Recolta Dorolt - Faurei 2 - 3 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Sanmartin - Luceafarul Oradea Sanmartin - Luceafarul Oradea -500 +450 +1000 1 2 - 2 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Sighetu Marmatiei - Simleul Silvaniei Sighetu Marmatiei - Simleul Silvaniei 1 - 2 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Somuz Falticeni - Bucovina Radauti Somuz Falticeni - Bucovina Radauti 2 Postp. Romania Romania Romanian Cup
13:30 Sporting Rosiori - Alexandria Sporting Rosiori - Alexandria 2 Postp. Romania Romania Romanian Cup
13:30 Steaua Bucuresti - Popesti Leordeni Steaua Bucuresti - Popesti Leordeni 0 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Teuz Cermei - Progresul Pecica Teuz Cermei - Progresul Pecica 2 3 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Unirea Bascov - Vedita Colonesti Unirea Bascov - Vedita Colonesti +190 +275 +100 1 Postp. Romania Romania Romanian Cup
13:30 Unirea Ungheni - Odorheiu Unirea Ungheni - Odorheiu 0 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 V. Cumpana - Axiopolis Cernavoda V. Cumpana - Axiopolis Cernavoda Romania Romania Romanian Cup
13:30 Agricola Borcea - Inainte Modelu Agricola Borcea - Inainte Modelu X 3 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Bisnov - Dumbravita Bisnov - Dumbravita 0 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Husi - Liesti Husi - Liesti 2 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Braila - Viitorul Ianca Braila - Viitorul Ianca 2 4 - 1 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova +140 +260 +140 2 0 - 2 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Industria Galda - Alba Iulia Industria Galda - Alba Iulia 2 Postp. Romania Romania Romanian Cup
13:30 Metalul Buzau - CS Blejoi Metalul Buzau - CS Blejoi 2 - 2 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Tunari - Afumati Tunari - Afumati 2 0 - 3 FT Romania Romania Romanian Cup
13:30 Unirea Dej - FC U Craiova Unirea Dej - FC U Craiova 1 7 - 0 FT Romania Romania Romanian Cup
14:00 Feyenoord U18 - Utrecht U18 Feyenoord U18 - Utrecht U18 2 - 3 FT Netherlands Netherlands Divisie 1 U18 - Fall Season
14:00 Bosnia & Herzegovina W - Italy W Bosnia & Herzegovina W - Italy W +1600 +1200 -2000 2 0 - 5 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
14:00 Qizilqum - Mashal Muborak Qizilqum - Mashal Muborak +105 +256 +232 1 1 - 0 FT Uzbekistan Uzbekistan Super League - Relegation - Play Offs
14:07 Montenegro W - Germany W Montenegro W - Germany W 0 - 3 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
14:30 Gorica - Udarnik Gorica - Udarnik -278 +425 +425 1 2 - 2 FT World World Club Friendly
14:30 Chrudim - Jihlava Chrudim - Jihlava +130 +240 +175 1 1 - 2 FT Czech Republic Czech Republic Division 2
15:00 Latvia W - Hungary W Latvia W - Hungary W 0 - 5 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
15:00 France U17 - Switzerland U17 France U17 - Switzerland U17 Cancl. World World Friendly International
15:00 Switzerland U18 - Georgia U18 Switzerland U18 - Georgia U18 Cancl. World World Friendly International
15:00 Al Sareeh - Al Salt Al Sareeh - Al Salt +220 +200 +115 1 2 - 2 FT Jordan Jordan Premier League
15:15 Juventud - Atenas Juventud - Atenas -105 +210 +260 1X 1 - 0 FT Uruguay Uruguay Segunda Division - Play Offs
15:30 Ajax U18 - Heerenveen U18 Ajax U18 - Heerenveen U18 2 - 1 FT Netherlands Netherlands Divisie 1 U18 - Fall Season
15:30 JJK Jyvaskyla - Vaajakoski JJK Jyvaskyla - Vaajakoski -105 +275 +240 12 3 - 1 FT Finland Finland Kakkonen Group C
15:30 Banik Most - Sous - Ceske Budejovice Banik Most - Sous - Ceske Budejovice Czech Republic Czech Republic Mol Cup
15:30 Urartu - Noah Urartu - Noah +138 +220 +163 1 0 - 3 FT Armenia Armenia Premier League
16:00 Milsami - CSCA Buiucani Milsami - CSCA Buiucani -417 +372 +1050 1 2 - 0 FT Moldova Moldova Divizia Nationala
16:00 Ukraine W - Greece W Ukraine W - Greece W 4 - 0 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
16:00 Cyprus W - Finland W Cyprus W - Finland W Postp. Europe Europe Euro Women - Qualification
16:00 Poland W - Czech Republic W Poland W - Czech Republic W +130 +240 +160 X2 0 - 2 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
16:00 Norway W - Wales W Norway W - Wales W -2000 +1000 +2200 1X 1 - 0 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
16:00 Faroe Islands W - Belarus W Faroe Islands W - Belarus W 0 - 2 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
16:00 Romania W - Croatia W Romania W - Croatia W +150 +240 +145 1 4 - 1 FT Europe Europe Euro Women - Qualification
16:00 Hapoel Petah Tikva - M. Nazareth Hapoel Petah Tikva - M. Nazareth +155 +190 +175 1X 1 - 2 FT Israel Israel Leumit League
16:00 U. San Martin - Cajamarca U. San Martin - Cajamarca +200 +210 +130 2 1 - 1 FT Peru Peru Liga 1 - Clausura
16:00 Academica U23 - Boavista U23 Academica U23 - Boavista U23 +150 +240 +140 1 2 - 1 FT Portugal Portugal Liga Revelacao U23
16:00 Belenenses U23 - Portimonense U23 Belenenses U23 - Portimonense U23 +150 +225 +150 1 1 - 3 FT Portugal Portugal Liga Revelacao U23
16:30 Shrewsbury - Newcastle Utd U21 Shrewsbury - Newcastle Utd U21 -250 +320 +500 2 England England Efl Trophy - Play Offs
16:30 Malta W - Denmark W Malta W - Denmark W +5000 +2500 -10000 2 Europe Europe Euro Women - Qualification
16:45 Excelsior - Telstar Excelsior - Telstar -133 +300 +280 1X Netherlands Netherlands Eerste Divisie
17:00 Leyton Orient - Tottenham Leyton Orient - Tottenham +1200 +600 -500 2 Postp. England England Efl Cup
17:00 AFC Wimbledon - Brighton U21 AFC Wimbledon - Brighton U21 -152 +275 +320 2 England England Efl Trophy - Play Offs
17:00 Switzerland W - Belgium W Switzerland W - Belgium W -111 +260 +220 12 Europe Europe Euro Women - Qualification
17:00 Sered - Trencin Sered - Trencin +162 +240 +130 1X Slovakia Slovakia Fortuna Liga
17:00 Union Gurten - Kalsdorf Union Gurten - Kalsdorf -175 +320 +320 1 Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
17:00 Feirense - Casa Pia Feirense - Casa Pia -625 +550 +1800 1 Portugal Portugal Segunda Liga
17:00 Vizela - Covilha Vizela - Covilha -133 +275 +333 1 Portugal Portugal Segunda Liga
17:00 Norrby - Sundsvall Norrby - Sundsvall +150 +240 +170 1 Sweden Sweden Superettan
17:30 SC Weiz - ASK Elektra SC Weiz - ASK Elektra -133 +300 +240 1 Austria Austria Ofb Cup
17:30 Kitzbuhel - Hall Kitzbuhel - Hall -714 +600 +1000 1 Austria Austria Regionalliga West - Vorarlberg
17:30 Villa Teresa - Central Esp. Villa Teresa - Central Esp. 1 Uruguay Uruguay Segunda Division - Play Offs
18:00 Marica - Duque de Caxias Marica - Duque de Caxias +260 +225 -110 2 Brazil Brazil Campeonato Carioca B1 - Second Stage
18:00 Sao Bento - Sao Bernardo Sao Bento - Sao Bernardo +110 +210 +220 1 Brazil Brazil Campeonato Paulista A2 - Play Offs
18:00 Algeciras - Ceuta Algeciras - Ceuta -133 +275 +260 1 World World Club Friendly
18:00 H&W Welders - Glenavon H&W Welders - Glenavon Cancl. World World Club Friendly
18:00 Newport - Watford Newport - Watford Live Game Center +333 +240 -111 1 England England Efl Cup
18:00 West Brom - Brentford West Brom - Brentford Live Game Center +120 +250 +220 X England England Efl Cup
18:00 Wigan - Liverpool U21 Wigan - Liverpool U21 +100 +250 +210 1 England England Efl Trophy - Play Offs
18:00 Stevenage - Southampton U21 Stevenage - Southampton U21 +120 +250 +162 1 England England Efl Trophy - Play Offs
18:00 Iceland W - Sweden W Iceland W - Sweden W +475 +280 -222 1 Europe Europe Euro Women - Qualification
18:00 Zamalek - Tanta Zamalek - Tanta -625 +375 +2000 1 Egypt Egypt Premier League
18:15 Carlos Mannucci - U. de Deportes Carlos Mannucci - U. de Deportes +300 +225 -120 12 Peru Peru Liga 1 - Clausura
18:30 Airdrieonians - Albion Rovers Airdrieonians - Albion Rovers X2 World World Club Friendly
18:30 Alloa - Stranraer Alloa - Stranraer 1X World World Club Friendly
18:30 Hereford - Solihull Moors Hereford - Solihull Moors World World Club Friendly
18:30 Keith - Elgin City Keith - Elgin City World World Club Friendly
18:30 Raith - Stenhousemuir Raith - Stenhousemuir 1 World World Club Friendly
18:30 Ternana - AlbinoLeffe Ternana - AlbinoLeffe +120 +230 +190 1 Italy Italy Coppa Italia
18:30 West Ham - Hull West Ham - Hull Live Game Center -333 +450 +800 1 England England Efl Cup
18:30 Scotland W - Portugal W Scotland W - Portugal W Postp. Europe Europe Euro Women - Qualification
18:30 Cowes - Weston-super-Mare Cowes - Weston-super-Mare England England Fa Cup - Qualification
18:30 Crawley D. G. - Hendon Crawley D. G. - Hendon England England Fa Cup - Qualification
18:30 East Grinstead - Worthing East Grinstead - Worthing England England Fa Cup - Qualification
18:30 Hartley Wintney - Erith & Belvedere Hartley Wintney - Erith & Belvedere -556 +550 +800 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Yeovil - Bath Yeovil - Bath +375 +300 -189 2 World World Club Friendly
18:45 Dartford - Dover Dartford - Dover +170 +290 +105 X World World Club Friendly
18:45 Hampton & Richmond - Sutton Hampton & Richmond - Sutton World World Club Friendly
18:45 Hemel Hempstead - Wealdstone Hemel Hempstead - Wealdstone 2 Cancl. World World Club Friendly
18:45 Slough - Aldershot Slough - Aldershot World World Club Friendly
18:45 Bedford - Hemel Hempstead Bedford - Hemel Hempstead World World Club Friendly
18:45 Dag & Red - Concord Dag & Red - Concord -167 +275 +350 1 World World Club Friendly
18:45 Bangor FC - Portadown Bangor FC - Portadown +322 +344 -164 2 World World Club Friendly
18:45 Glenavon - Dollingstown Glenavon - Dollingstown World World Club Friendly
18:45 Alfreton - Altrincham Alfreton - Altrincham 2 World World Club Friendly
18:45 Drogheda - Shamrock 2 Drogheda - Shamrock 2 -357 +467 +1106 1 Ireland Ireland Division 1
18:45 Oldham - Wolves U21 Oldham - Wolves U21 -133 +275 +260 1 England England Efl Trophy - Play Offs
18:45 Barwell - Bedworth United Barwell - Bedworth United -278 +400 +450 1X England England Fa Cup - Qualification
18:45 Bromsgrove - Stratford Bromsgrove - Stratford England England Fa Cup - Qualification
18:45 Ely - Biggleswade FC Ely - Biggleswade FC England England Fa Cup - Qualification
18:45 Grantham - Rushall Grantham - Rushall +190 +250 +105 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Hanley Town - Redditch Hanley Town - Redditch England England Fa Cup - Qualification
18:45 Kings Langley - Clacton Kings Langley - Clacton England England Fa Cup - Qualification
18:45 Mossley - Ramsbottom Mossley - Ramsbottom +274 +300 -130 1X England England Fa Cup - Qualification
18:45 Nuneaton - Loughborough Dyn. Nuneaton - Loughborough Dyn. -256 +400 +490 X2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Radcliffe - Workington Radcliffe - Workington -130 +250 +225 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Scarborough - Ashton Utd Scarborough - Ashton Utd +130 +250 +160 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Tividale - Nantwich Tividale - Nantwich +850 +350 -357 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Walthamstow - Margaretsbury Walthamstow - Margaretsbury England England Fa Cup - Qualification
18:45 West Allotment - Hyde West Allotment - Hyde England England Fa Cup - Qualification
18:45 West Auckland - Runcorn Linnets West Auckland - Runcorn Linnets +380 +315 -196 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 AFC Rushden & Diamonds - Newark AFC Rushden & Diamonds - Newark England England Fa Cup - Qualification
18:45 Bury Town - Brightlingsea Bury Town - Brightlingsea +140 +250 +140 12 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Buxton - Belper Town Buxton - Belper Town -303 +365 +575 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Chasetown - Basford Chasetown - Basford +510 +310 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 City Of Liverpool - Morpeth City Of Liverpool - Morpeth +700 +550 -500 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Coalville - Sheffield FC Coalville - Sheffield FC 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Consett - Stockton Consett - Stockton England England Fa Cup - Qualification
18:45 Coventry Sphinx - Ilkeston Coventry Sphinx - Ilkeston +720 +485 -385 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Daventry - Evesham Daventry - Evesham England England Fa Cup - Qualification
18:45 Dereham - Canvey Dereham - Canvey 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 FC United - Pontefract FC United - Pontefract England England Fa Cup - Qualification
18:45 Frickley - Marine Frickley - Marine 12 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Haverhill - Maldon & Tiptree Haverhill - Maldon & Tiptree 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Lancaster - Runcorn Town Lancaster - Runcorn Town -286 +405 +570 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Leek - Mickleover Leek - Mickleover England England Fa Cup - Qualification
18:45 Longridge Town - Charnock Richard Longridge Town - Charnock Richard 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Marske - Trafford Marske - Trafford -123 +256 +247 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Quorn - Matlock Quorn - Matlock +324 +320 -156 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Shifnal Town - Alvechurch Shifnal Town - Alvechurch +170 +240 +125 12 England England Fa Cup - Qualification
18:45 AFC Mansfield - Gainsborough AFC Mansfield - Gainsborough +585 +395 -313 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Atherton - Bamber Bridge Atherton - Bamber Bridge 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Banbury - Carlton Town Banbury - Carlton Town England England Fa Cup - Qualification
18:45 Hednesford - Long Eaton Hednesford - Long Eaton -270 +398 +540 X England England Fa Cup - Qualification
18:45 Stalybridge - Bishop Auckland Stalybridge - Bishop Auckland -455 +479 +853 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Stamford - Sudbury Stamford - Sudbury -189 +306 +359 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Sunderland Ryhope - Prescot Sunderland Ryhope - Prescot England England Fa Cup - Qualification
18:45 Tadcaster - Litherland REMYCA FC Tadcaster - Litherland REMYCA FC England England Fa Cup - Qualification
18:45 Tamworth - Stourbridge Tamworth - Stourbridge -119 +282 +254 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Warrington - South Shields Warrington - South Shields +180 +256 +124 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 West Bridgford - Halesowen West Bridgford - Halesowen England England Fa Cup - Qualification
18:45 Westfields - Worksop Westfields - Worksop England England Fa Cup - Qualification
18:45 Whitby - Warrington Rylands Whitby - Warrington Rylands England England Fa Cup - Qualification
18:45 Whitley Bay - Witton Whitley Bay - Witton England England Fa Cup - Qualification
18:45 Ashford U. - Bracknell Ashford U. - Bracknell England England Fa Cup - Qualification
18:45 Aylesbury Utd - Moneyfields Aylesbury Utd - Moneyfields X England England Fa Cup - Qualification
18:45 Barking - Dunstable Town Barking - Dunstable Town England England Fa Cup - Qualification
18:45 Barnstaple - Wimborne Barnstaple - Wimborne X England England Fa Cup - Qualification
18:45 Bedfont Sports - Lewes Bedfont Sports - Lewes +354 +322 -167 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Bowers & Pitsea - Hornchurch Bowers & Pitsea - Hornchurch +206 +270 +105 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Brantham - St. Ives Brantham - St. Ives England England Fa Cup - Qualification
18:45 Burnham FC - Northwood Burnham FC - Northwood England England Fa Cup - Qualification
18:45 Cambridge City - Stowmarket Town Cambridge City - Stowmarket Town -303 +450 +450 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Chalfont St Peter - Farnborough Chalfont St Peter - Farnborough 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Chatham - Southall FC Chatham - Southall FC England England Fa Cup - Qualification
18:45 Chertsey - Leatherhead Chertsey - Leatherhead England England Fa Cup - Qualification
18:45 Chichester - Cribbs Chichester - Cribbs England England Fa Cup - Qualification
18:45 Chipstead - Deal Chipstead - Deal England England Fa Cup - Qualification
18:45 Christchurch - Dorchester Christchurch - Dorchester England England Fa Cup - Qualification
18:45 Cinderford - Royal Wootton Cinderford - Royal Wootton England England Fa Cup - Qualification
18:45 Cobham - Risborough Cobham - Risborough England England Fa Cup - Qualification
18:45 Coggeshall Town - Stansted Coggeshall Town - Stansted England England Fa Cup - Qualification
18:45 Fairford - Sholing Fairford - Sholing England England Fa Cup - Qualification
18:45 Frimley Green - Marlow Frimley Green - Marlow England England Fa Cup - Qualification
18:45 Frome - AFC Stoneham Frome - AFC Stoneham England England Fa Cup - Qualification
18:45 Haringey - Tunbridge Wells Haringey - Tunbridge Wells England England Fa Cup - Qualification
18:45 Harlow - Waltham Abbey Harlow - Waltham Abbey +110 +290 +165 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Hastings - Chesham Hastings - Chesham England England Fa Cup - Qualification
18:45 Haywards - Hanwell Town Haywards - Hanwell Town England England Fa Cup - Qualification
18:45 Horsham FC - Kingstonian Horsham FC - Kingstonian England England Fa Cup - Qualification
18:45 Leighton Town - Mildenhall Leighton Town - Mildenhall England England Fa Cup - Qualification
18:45 Leiston - Biggleswade Town Leiston - Biggleswade Town +164 +259 +116 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Little Common - Corinthian-Casuals Little Common - Corinthian-Casuals England England Fa Cup - Qualification
18:45 Long Melford - Cheshunt Long Melford - Cheshunt England England Fa Cup - Qualification
18:45 Margate - Hayes & Yeading Margate - Hayes & Yeading +155 +265 +125 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Merstham - Dunstable Merstham - Dunstable England England Fa Cup - Qualification
18:45 Merthyr Town - Poole Merthyr Town - Poole 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Peterborough Sports - Enfield Town Peterborough Sports - Enfield Town England England Fa Cup - Qualification
18:45 Potters Bar - East Thurrock Potters Bar - East Thurrock +117 - +173 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Royston - Wroxham Royston - Wroxham England England Fa Cup - Qualification
18:45 Saltash - Cirencester Saltash - Cirencester England England Fa Cup - Qualification
18:45 Tadley - Truro Tadley - Truro England England Fa Cup - Qualification
18:45 Taunton - Wantage Taunton - Wantage 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Welwyn Garden - Bishop's Stortford Welwyn Garden - Bishop's Stortford England England Fa Cup - Qualification
18:45 Whyteleafe - Binfield Whyteleafe - Binfield -714 +550 +900 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Winchester - Clevedon Winchester - Clevedon England England Fa Cup - Qualification
18:45 Yate Town - Bristol MF Yate Town - Bristol MF -227 +320 +475 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Corinthian - Sevenoaks Corinthian - Sevenoaks England England Fa Cup - Qualification
18:45 South Park - Bognor Regis South Park - Bognor Regis +900 +555 -500 X England England Fa Cup - Qualification
18:45 Staines - Walton Casuals Staines - Walton Casuals 2 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Steyning Town - Sheppey United Steyning Town - Sheppey United England England Fa Cup - Qualification
18:45 Swindon S - Shepton Mallet Swindon S - Shepton Mallet -714 +710 +1100 1 England England Fa Cup - Qualification
18:45 Notts Co - Harrogate Notts Co - Harrogate +125 +250 +160 12 England England Fa Trophy - Qualification
19:00 Krasnodar - PAOK Krasnodar - PAOK +100 +240 +275 1 Europe Europe Champions League - Qualification
19:00 Maccabi Tel Aviv - Salzburg Maccabi Tel Aviv - Salzburg +1000 +550 -455 12 Europe Europe Champions League - Qualification
19:00 Slavia Prague - Midtjylland Slavia Prague - Midtjylland -137 +260 +375 1 Europe Europe Champions League - Qualification
19:00 Antequera - Motril Antequera - Motril +143 +230 +129 World World Club Friendly
19:00 Den Bosch - Maastricht Den Bosch - Maastricht -118 +300 +240 1 Netherlands Netherlands Eerste Divisie
19:00 North Macedonia W - France W North Macedonia W - France W Europe Europe Euro Women - Qualification
19:00 Skelmersdale - Bootle Skelmersdale - Bootle England England Fa Cup - Qualification
19:00 Lowestoft - Aveley Lowestoft - Aveley England England Fa Cup - Qualification
19:00 Varzim - Arouca Varzim - Arouca +120 +220 +210 1X Portugal Portugal Segunda Liga
19:15 Luton - Manchester Utd Luton - Manchester Utd +900 +500 -357 2 England England Efl Cup
19:45 Sud America - Rampla Juniors Sud America - Rampla Juniors +163 +210 +140 1 Uruguay Uruguay Segunda Division - Play Offs
20:00 Grau - Dep. Municipal Grau - Dep. Municipal +260 +190 +105 1X Peru Peru Liga 1 - Clausura
20:00 Barnechea - Melipilla Barnechea - Melipilla +140 +200 +170 12 Chile Chile Primera B
20:00 Barranquilla - Bogota Barranquilla - Bogota +115 +210 +210 1 Colombia Colombia Primera B - Apertura
20:30 AD Cantolao - Sport Huancayo AD Cantolao - Sport Huancayo +162 +220 +162 X2 Peru Peru Liga 1 - Clausura
22:00 CRB - Juventude CRB - Juventude -139 +240 +425 1 Brazil Brazil Copa Do Brasil
22:00 Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos +105 +230 +210 1X Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Apertura
22:15 Barcelona SC - Flamengo RJ Barcelona SC - Flamengo RJ +160 +240 +160 2 South America South America Copa Libertadores
22:15 Tigre - Bolivar Tigre - Bolivar -164 +300 +400 12 South America South America Copa Libertadores
22:15 Estudiantes Merida - Nacional Estudiantes Merida - Nacional +190 +225 +140 2 South America South America Copa Libertadores
23:00 Operario - Cuiaba Esporte Operario - Cuiaba Esporte +210 +190 +130 X Brazil Brazil Serie B
23:15 Brantford - Hamilton City Brantford - Hamilton City 2 Canada Canada Csl
00:05 Correcaminos - Cimarrones de Sonora Correcaminos - Cimarrones de Sonora 1X Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Apertura
00:30 America MG - Ponte Preta America MG - Ponte Preta +110 +210 +240 2 Brazil Brazil Copa Do Brasil
00:30 Junior - Ind. del Valle Junior - Ind. del Valle +125 +220 +220 2 South America South America Copa Libertadores
00:30 LDU Quito - Sao Paulo LDU Quito - Sao Paulo -111 +240 +300 1 South America South America Copa Libertadores
00:30 Binacional - River Plate Binacional - River Plate +1600 +600 -714 2 South America South America Copa Libertadores
00:30 Cucuta - Dep. Cali Cucuta - Dep. Cali +400 +210 -133 2 Colombia Colombia Primera A - Clausura
02:05 Dorados de Sinaloa - Cancun Dorados de Sinaloa - Cancun 2 Mexico Mexico Liga De Expansion Mx - Apertura
07:00 Southern District - Eastern AA Southern District - Eastern AA +130 +300 +130 2 Hong Kong Hong Kong Premier League
07:30 Changchun Yatai - Kunshan Changchun Yatai - Kunshan -120 +260 +240 1X China China Jia League
07:30 Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan +100 +225 +230 X China China Jia League
08:00 Zaglebie U18 - Jagiellonia U18 Zaglebie U18 - Jagiellonia U18 Poland Poland Central Youth League - Play Offs
08:00 Beijing EG - Taizhou Yuanda Beijing EG - Taizhou Yuanda +300 +260 -143 2 China China Jia League
08:00 Ulaanbaatar City - Anduud City Ulaanbaatar City - Anduud City -345 +450 +550 1 Mongolia Mongolia Premier League
08:30 Arka Gdynia U18 - Lech Poznan U18 Arka Gdynia U18 - Lech Poznan U18 Poland Poland Central Youth League - Play Offs
09:00 Lecce U19 - Benevento U19 Lecce U19 - Benevento U19 Italy Italy Coppa Italia Primavera
09:00 Sassuolo U19 - Spal U19 Sassuolo U19 - Spal U19 -175 +275 +375 Italy Italy Coppa Italia Primavera
09:00 Yadanarbon - Hantharwady Utd Yadanarbon - Hantharwady Utd +375 +275 -175 Myanmar Myanmar National League
09:00 Magwe - Southern Myanmar Magwe - Southern Myanmar +100 +260 +200 Myanmar Myanmar National League
09:00 Sagaing - Ispe FC Sagaing - Ispe FC -149 +275 +300 Myanmar Myanmar National League
09:00 Kaspij Aktau - Taraz Kaspij Aktau - Taraz +163 +220 +138 2 Kazakhstan Kazakhstan Premier League
09:30 Frosinone U19 - Salernitana U19 Frosinone U19 - Salernitana U19 Italy Italy Coppa Italia Primavera
09:30 Kyoto - Tochigi Kyoto - Tochigi +100 +210 +320 Japan Japan J-League Division 2
09:30 Sapporo - Kashiwa Sapporo - Kashiwa +155 +275 +145 Japan Japan J1 League - Relegation
09:45 Gold Coast - Peninsula Gold Coast - Peninsula +400 +350 -227 2 Australia Australia Npl Queensland - Play Offs
-6.88

Bet365 Odds correct at time of publication, and are subject to change. Please Gamble responsibly (18+)

Our unique Prediction Intelligence Software© calculates the percentage probability of home team's victory, draw and visiting team's victory and suggests a tip: 1, Х, 2, 1X, X2 or 12(double chance) for informational and entertainment purposes only, and not intended for investment or other purposes. Our mathematical algorithm is based on several components – current form, power of every team, head 2 head statistics, odds, standings, etc. Gamble responsibly 18+

Back to Top