88' |
Curico Unido - Coquimbo
|
3 - 0 |
Primera Division |
|
|
82' |
Criciuma - Cruzeiro
|
0 - 0 |
Serie B |
|
|
11' |
Las Vegas Lights - El Paso
|
0 - 0 |
Usl Championship |
04:00 |
Adamstown Rosebud - Cooks Hill United
|
? - ? |
Npl Northern Nsw |
04:00 |
Kumamoto - Kofu
|
? - ? |
J2 League |
04:30 |
Weston Workers - Newcastle Olympic
|
? - ? |
Npl Northern Nsw |
05:00 |
O'Connor Knights - West Canberra Wanderers
|
? - ? |
Npl Act |
05:00 |
Croydon Kings - Cumberland Utd.
|
? - ? |
Npl South Australian |
05:00 |
Sakhalin - Kvant
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
05:00 |
Giravanz Kitakyushu - YSCC
|
? - ? |
J3 League |
05:00 |
Maitland - Lambton J.
|
? - ? |
Npl Northern Nsw |
05:00 |
Brisbane City - Peninsula
|
? - ? |
Npl Queensland |
05:00 |
Dynamo Vladivostok - FK Saransk
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
05:00 |
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus
|
? - ? |
J1 League |
05:30 |
Sturt Lions - Adelaide U21
|
? - ? |
Npl South Australian |
05:30 |
Adelaide Comets - West Torrens
|
? - ? |
Npl South Australian |
05:30 |
NE Metrostars - Adelaide Olympic
|
? - ? |
Npl South Australian |
05:30 |
South Adelaide - White City
|
? - ? |
Npl South Australian |
06:00 |
Changwon - Yangju
|
? - ? |
K3 League |
06:00 |
Mokpo - Gangneung
|
? - ? |
K3 League |
07:00 |
Armadale - Inglewood Utd
|
? - ? |
Npl Western Australia |
07:00 |
Balcatta - Gwelup Croatia SC
|
? - ? |
Npl Western Australia |
07:00 |
Perth RedStar - Sorrento
|
? - ? |
Npl Western Australia |
07:00 |
Busan - Gwangju FC
|
? - ? |
K League 2 |
07:15 |
Eastern Suburbs - Olympic FC
|
? - ? |
Npl Queensland |
07:30 |
Seoul - Gimcheon Sangmu
|
? - ? |
K League 1 |
07:45 |
Monaro Panthers - Belconnen United
|
? - ? |
Npl Act |
08:00 |
Nove Zamky W - Ruzomberok W
|
? - ? |
1. Liga Women - Relegation Gro |
08:00 |
FC Astana 2 - Igilik
|
? - ? |
First Division |
08:00 |
Zvezda 2005 W - Lokomotiv Moscow W
|
? - ? |
Supreme Division Women |
08:00 |
Avispa Fukuoka - Urawa Reds
|
? - ? |
J1 League |
08:15 |
Kurim - Mutenice
|
? - ? |
Jihomoravsky Kp |
09:00 |
Manly Utd - APIA Leichhardt
|
? - ? |
Npl Nsw |
09:00 |
Marconi Stallions - Sydney FC U21
|
? - ? |
Npl Nsw |
09:00 |
Perth SC - Bayswater
|
? - ? |
Npl Western Australia |
09:00 |
Queensland Lions - Capalaba FC
|
? - ? |
Npl Queensland |
09:00 |
Stirling Macedonia - Floreat Athena
|
? - ? |
Npl Western Australia |
09:00 |
Verdy - Omiya Ardija
|
? - ? |
J2 League |
09:30 |
Hougang - Balestier Khalsa
|
? - ? |
Premier League |
09:30 |
Tanjong Pagar - Tampines
|
? - ? |
Premier League |
09:30 |
Anyang - Gyeongnam
|
? - ? |
K League 2 |
09:30 |
Seoul E. - Daejeon
|
? - ? |
K League 2 |
09:45 |
Melbourne City - Western United
|
? - ? |
A-League - Play Offs |
10:00 |
Gvardeyets - Rubin Yalta
|
Cancl. |
Premier League (Crimea) |
10:00 |
Lillestrom U19 - Tromso U19
|
? - ? |
Nasjonal U19 Cl |
10:00 |
Alashkert - Pyunik Yerevan
|
? - ? |
Vbet Premier League |
10:00 |
Noravank - BKMA
|
? - ? |
Vbet Premier League |
10:00 |
Kaohsiung W - Taichung Blue W
|
? - ? |
Mulan Football League Women |
10:00 |
Yenisey 2 - Zvezda St. Peterburg
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
10:00 |
Warta Poznan U18 - Cracovia U18
|
? - ? |
Central Youth League |
10:00 |
Perth Glory U21 - Cockburn City
|
? - ? |
Npl Western Australia |
10:00 |
Jeonbuk - Jeju Utd
|
? - ? |
K League 1 |
10:00 |
FK Novosibirsk - Tyumen
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
10:00 |
Krasava - Dynamo Moscow 2
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
10:00 |
Radnicki Beograd - BASK
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
10:00 |
Gimhae - Cheongju
|
? - ? |
K3 League |
10:00 |
Police FC - Posta Rangers
|
? - ? |
Premier League |
10:00 |
Ulinzi Stars - Bandari
|
? - ? |
Premier League |
10:00 |
Suwon FC - Ulsan Hyundai
|
? - ? |
K League 1 |
11:00 |
Fortuna Hjorring W - KoldingQ W
|
? - ? |
Elitedivisionen Women - Champi |
11:00 |
Znamya Truda - Luki-Energiya
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
11:00 |
Fakel Voronezh 2 - Saturn Ramenskoye
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
11:00 |
Arsenal Tula 2 - Vidnoe
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
11:00 |
HJK W - KuPS W
|
? - ? |
Kansallinen Liiga Women |
11:00 |
HPS W - Ilves W
|
? - ? |
Kansallinen Liiga Women |
11:00 |
Oygarden - Orn
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
11:00 |
Sotra - Egersund
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
11:00 |
Hodd - Alta
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
11:00 |
Gornik Z. U18 - Pogon Szczecin U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
Zaglebie U18 - Arka Gdynia U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
K. Almaty 2 - Akademiya Ontustik
|
? - ? |
First Division |
11:00 |
Okzhetpes - Shakhtar Bulat
|
? - ? |
First Division |
11:00 |
Polonia W. U18 - UKS SMS Lodz U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
Nosta - Ural 2
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
11:00 |
Ekibastuz - Zhetysu Taldykorgan
|
? - ? |
First Division |
11:00 |
Slutsk 2 - FC Gomel 2
|
? - ? |
Vysshaya Liga Reserve |
11:00 |
Salyut-Belgorod - Peresvet Podolsk
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
11:00 |
Saratov - Khimki 2
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
11:00 |
Trat FC - Lampang
|
? - ? |
Thai League 2 - Promotion - Pl |
11:00 |
Gwarek Zabrze U18 - Slask U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
Rakow Czestochowa U18 - Lech Poznan U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
S. Rzeszow U18 - Legia U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
Wisla U18 - Jagiellonia U18
|
? - ? |
Central Youth League |
11:00 |
Brage - Norrby
|
? - ? |
Superettan |
11:00 |
Trelleborgs - Landskrona
|
? - ? |
Superettan |
11:00 |
Blau Weiss Berlin - Torgelower Greif
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
11:00 |
Isloch 2 - Dnepr Mogilev 2
|
? - ? |
Vysshaya Liga Reserve |
11:00 |
Khimki - SKA Khabarovsk
|
? - ? |
Premier League - Relegation |
11:30 |
Wrexham - Grimsby
|
? - ? |
National League - Play Offs |
12:00 |
Ocean Kerch - Alushta
|
? - ? |
Premier League (Crimea) |
12:00 |
Aarhus W - Odense Q W
|
? - ? |
Elitedivisionen Women - Champi |
12:00 |
Wacker Innsbruck W - Altach/Vorderland W
|
? - ? |
Bundesliga Women |
12:00 |
Lubeck II - Altenholz
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
Neumunster - Kronshagen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
Rochling - SG 2000 Mulheim-Karlich
|
Cancl. |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
India - Jordan
|
? - ? |
Friendly International |
12:00 |
Kursk - SKA Khabarovsk 2
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
12:00 |
Vikingur 2 - Klaksvik 2
|
? - ? |
1. Deild |
12:00 |
Ginsheim - Hanau
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
TuS Koblenz - Diefflen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
Worms - Karbach
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
Harju Jalgpallikooli - Elva
|
? - ? |
Esiliiga |
12:00 |
Nomme Utd - FC Alliance
|
? - ? |
Esiliiga |
12:00 |
Tulevik - Viimsi JK
|
? - ? |
Esiliiga |
12:00 |
Halden - Staal Jorpeland
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
12:00 |
Dynamo Brest - BATE
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
12:00 |
FK Kyran - Kaisar Kyzylorda
|
? - ? |
First Division |
12:00 |
Taraz-Karatau 2 - Yassy
|
? - ? |
First Division |
12:00 |
Miass - Tuymazy
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
12:00 |
Orenburg 2 - Chelyabinsk
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
12:00 |
Mathare Utd. - Tusker
|
Cancl. |
Premier League |
12:00 |
FK Liepaja - Valmiera
|
? - ? |
Optibet Virsliga |
12:00 |
Baykonur Kyzylorda - Zhenis
|
? - ? |
First Division |
12:00 |
Sofapaka - Vihiga
|
? - ? |
Premier League |
12:00 |
Inter Leipzig - Jena II
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
Nordhausen - Blau-Weiss Zorbau
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:00 |
BFC Dynamo - VfB Oldenburg
|
? - ? |
Regionalliga Play Offs |
12:00 |
Pullach - Unterfohring
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
12:30 |
Fleury 91 W - St Etienne W
|
? - ? |
Division 1 Women |
12:30 |
Issy W - Montpellier W
|
? - ? |
Division 1 Women |
12:30 |
Dijon W - Reims W
|
? - ? |
Division 1 Women |
12:30 |
Soyaux W - Guingamp W
|
? - ? |
Division 1 Women |
12:30 |
Esbjerg - Jammerbugt
|
? - ? |
1st Division - Relegation Grou |
12:30 |
Koge - Hobro
|
? - ? |
1st Division - Relegation Grou |
12:30 |
F. Amager - Vendsyssel
|
? - ? |
1st Division - Relegation Grou |
12:30 |
Istaravshan - Eskhata
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
12:30 |
Regar-TadAZ - Khujand
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
12:30 |
CSKA Pomir Dushanbe - Khatlon
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
12:30 |
Ravshan - Faizkand
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
13:00 |
Kyzyltash - Yevpatoriya
|
? - ? |
Premier League (Crimea) |
13:00 |
Waldgirmes - Erlensee
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:00 |
Hadamar - Neuhof
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:00 |
Olimp-Dolgoprudny 2 - Chita
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
13:00 |
Vladimir - Baltika 2
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
13:00 |
Eddersheim - Fulda-Lehnerz
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:00 |
Jeddeloh - St. Pauli II
|
? - ? |
Regionalliga Play Offs |
13:00 |
Hessen Dreieich - Stadtallendorf
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:00 |
Penza - Kolomna
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
13:00 |
Urartu - Van
|
? - ? |
Vbet Premier League |
13:00 |
Merani Martvili - WIT Georgia
|
? - ? |
Crystalbet Erovnuli Liga 2 |
13:00 |
Spaeri - Shukura
|
? - ? |
Crystalbet Erovnuli Liga 2 |
13:00 |
Brda - Sava Kranj
|
? - ? |
3. Snl - West |
13:00 |
Goteborg - Sundsvall
|
? - ? |
Allsvenskan |
13:00 |
Ullern - Arendal
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
13:00 |
Eidsvold TF - Levanger
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
13:00 |
Mjallby - Kalmar
|
? - ? |
Allsvenskan |
13:00 |
Murom - Tver
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
13:00 |
BFC Daugavpils - Auda
|
? - ? |
Optibet Virsliga |
13:00 |
Shinnik Yaroslavl - Leningradets
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
13:00 |
D. Bryansk - FK Strogino Moscow
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
13:00 |
Traiskirchen - Drassburg
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
13:00 |
Osters - Jonkopings
|
? - ? |
Superettan |
13:00 |
Vasteras SK - Halmstad
|
? - ? |
Superettan |
13:00 |
Vihren - Balkan Botevgrad
|
? - ? |
Third League - South-East |
13:00 |
AZ Alkmaar U18 - PSV U18
|
? - ? |
Divisie 1 U18 - Play Offs |
13:00 |
Ufa - Orenburg
|
? - ? |
Premier League - Relegation |
13:00 |
Foncha - Dynamo Douala
|
? - ? |
Elite Two |
13:30 |
B. Bystrica W - Trencin W
|
? - ? |
1. Liga Women - Relegation Gro |
13:30 |
Salmrohr - Eppelborn
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Hertha Wiesbach - Gonsenheim
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Emmelshausen - Jagersburg
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Engers - Arminia Ludwigshafen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Zenit W - Rubin Kazan W
|
? - ? |
Supreme Division Women |
13:30 |
Backnang - Bietigheim-Bissingen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Freiberg - Lorrach-Brombach
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Linx - Freiburger
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Ravensburg - Bruchsal
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Reutlingen - Goppinger SV
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Rielasingen-Arlen - Pforzheim
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Stutt. Kickers - Oberachern
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
SU Neckarsulm - Dorfmerkingen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Villingen - TSV Ilshofen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
Walldorf II - Nottingen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
13:30 |
ASWH - Noordwijk
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
Quick Boys - Jong Volendam
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
De Treffers - Hardenberg
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
Excelsior Maassluis - Spakenburg
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
HFC - Katwijk
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
IJsselmeervogels - GVVV
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
Rijnsburgse Boys - Jong Sparta Rotterdam
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
Scheveningen - Kozakken Boys
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:30 |
TEC - AFC
|
? - ? |
Tweede Divisie |
13:45 |
Altenmarkt W - First Vienna W
|
? - ? |
Bundesliga Women |
14:00 |
Grindavik - Fylkir
|
? - ? |
Inkasso-Deildin |
14:00 |
FC Sevastopol - TSK Simferopol
|
? - ? |
Premier League (Crimea) |
14:00 |
Admira Dornbirn - Telfs
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
14:00 |
Bischofshofen - Grodig
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
14:00 |
Bregenz - RW Rankweil
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
14:00 |
TVD Velbert - Schonnebeck
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
14:00 |
Botev Novi Pazar - Ludogorets III
|
? - ? |
Third League - South-East |
14:00 |
Kaluga - Znamya Noginsk
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
14:00 |
Dunav Ruse - Spartak II
|
? - ? |
Third League - South-East |
14:00 |
07 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag
|
? - ? |
Premier League |
14:00 |
Grotta - KV Reykjavik
|
? - ? |
Inkasso-Deildin |
14:00 |
Lokomotiv-Kazanka - Kairat Moscow
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
14:00 |
Vestri - Thor Akureyri
|
? - ? |
Inkasso-Deildin |
14:00 |
TB Tvoroyri - Undri
|
? - ? |
1. Deild |
14:00 |
Eisbachtal - Pfeddersheim
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
14:00 |
Dorostol - Chernomorets Balchik
|
? - ? |
Third League - South-East |
14:00 |
Septemvri Tervel - Sportist Toshevo
|
? - ? |
Third League - South-East |
14:00 |
Shumen 2007 - Ustrem Donchevo
|
? - ? |
Third League - South-East |
14:00 |
AC Oulu - SJK
|
? - ? |
Veikkausliiga |
14:00 |
Haka - Lahti
|
? - ? |
Veikkausliiga |
14:00 |
Inter Turku - Ilves
|
? - ? |
Veikkausliiga |
14:00 |
Moss - Strommen
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
14:00 |
Notodden - Flekkeroy
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
14:00 |
Kjelsas - SK Gjovik-Lyn
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
14:00 |
Ulyanovsk - Lada Togliatti
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
14:00 |
Ull/Kisa - Baerum Sportsklubb
|
? - ? |
Division 2 - Group 2 |
14:00 |
El Alameen - Qena
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
El Minya - El Badari
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
Kima Aswan - Aswan SC
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
Sohag - Telephonaat Beni Suef
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
Beroe II - Gigant Saedinenie
|
? - ? |
Third League - South-East |
14:00 |
Sogdiana - Pakhtakor
|
? - ? |
Super League |
14:00 |
FK Rostov W - Chertanovo M. W
|
? - ? |
Supreme Division Women |
14:00 |
Kokand 1912 - Qizilqum
|
? - ? |
Super League |
14:00 |
Zhodino - Din. Minsk
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
14:00 |
Dayrout - Asyut Petroleum
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
El Madina El Monowara - Mallawi
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
Fayoum - Beni Suef
|
? - ? |
Division 2 - Group A |
14:00 |
EC Sao Jose - Atletico-CE
|
? - ? |
Serie C - First Stage |
14:00 |
WSC Wels - Gleisdorf
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
14:00 |
Din. Samarkand - Nasaf Qarshi
|
? - ? |
Super League |
14:00 |
Ham-Kam - Odd
|
? - ? |
Eliteserien |
14:00 |
Martin Ledesma - Sportivo Trinidense
|
? - ? |
Division Intermedia |
14:00 |
Ghazl El Mahallah - El Gaish
|
? - ? |
Premier League |
14:00 |
Luzern W - Young Boys W
|
? - ? |
Super League Women - 5th-8th P |
14:00 |
Atyra - 2 de Mayo
|
? - ? |
Division Intermedia |
14:00 |
Wurzburger FV - Karlburg
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
14:00 |
Seligenporten - Neudrossenfeld
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
14:00 |
VfB Hallbergmoos-Goldach - Fortuna Regensburg
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
14:30 |
Jesenik - Dolany
|
? - ? |
Olomoucky Kp |
14:30 |
Afumati - Tunari
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
CSC Dumbravita - CSM Deva
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
CS Hunedoara - CA Oradea
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
CSM Resita - Ghiroda & Giarmata Vii
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
Dante Botosani - CSM Focsani
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
Odorheiu - Viitorul Daesti
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
Progresul Spartac - Popesti Leordeni
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
Baia Mare - Metalurgistul Cugir
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
CSM Slatina - FC Pucioasa
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
Otelul - Foresta Suceava
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
14:30 |
Dachau - Sonthofen
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
14:30 |
Stade de Bertoua - Lion Blesse
|
? - ? |
Elite Two |
14:45 |
Wolfsburg W - Potsdam W
|
? - ? |
Dfb Pokal Women |
15:00 |
Progresul Pecica - Avantul Periam
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Teuz Cermei - Frontiera Curtici
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Kufstein - SC Imst
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
15:00 |
Sporting Vaslui - Stiinta Miroslava
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Viitorul Ianca - Dinamo Bacau
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Targu Secuiesc - CSO Plopeni
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Minerul Costesti - Petrolul Potcoava
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Ocna Mures - Ariesul Turda
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Simleul Silvaniei - CSM Satu Mare
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Ceahlaul - CSM Bacau
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Sporting Liesti - CS Faurei
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
CS Blejoi - Kids Tampa Brasov
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Sporting Rosiori - Horezu
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
CSM Zalau - Progresul Somcuta Mare
|
? - ? |
Liga 3 - Promotion Play Offs |
15:00 |
Rothis - Rotenberg
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
15:00 |
Ararat Yerevan - Ararat-Armenia
|
? - ? |
Vbet Premier League |
15:00 |
Zavrc - Smarje
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
NK Smartno - Dravinja
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
Zrece - Korotan
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
Tolmin - Ljubljana Svoboda
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
Ziri - Fama Vipava
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
Dravograd - Podvinci
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
Sampion Celje - Dobrovce
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:00 |
Hacken - Sirius
|
? - ? |
Allsvenskan |
15:00 |
Prijedor - Zrinjski
|
? - ? |
Premier League |
15:00 |
Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Bdin Vidin - Lok. Dryanovo
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Botev Vratsa II - Juventus Malchika
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Mezdra - Drenovets
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
OFK Levski - Etar II
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Spartak Pleven - Sevlievo
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Vihar Slavyanovo - Partizan Cerven Brjag
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Ryazan - Rodina Moscow
|
? - ? |
Fnl 2 - Group 4 |
15:00 |
Brodarac - BSK Borca
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
Usce - OFK Beograd
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
Studentski Grad - TEK Sloga
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
Dimitrovgrad - Karnobat
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Lok. Plovdiv II - Chernomorets 1919
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Radnicki Obrenovac - Zemun
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
Jedinstvo Surcin - Prva Iskra Baric
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
Lestane - Teleoptik
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
Zvezdara - Borac Lazarevac
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:00 |
St. Gallen W - Aarau W
|
? - ? |
Super League Women - 5th-8th P |
15:00 |
Bansko - Hebar 2
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Botev Ihtiman - Vladaya
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Gotse Delchev - Vitosha Bistritsa
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Kostinbrod - Oborishte
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Kyustendil - Belasitsa
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Rilski Sportist - Chavdar Etropole
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Septemvri Sofia 2 - Razlog
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
Slivnishki Geroy - Pirin Blagoevgrad 2
|
? - ? |
Third League - South-East |
15:00 |
AFC Eskilstuna - Ostersunds
|
? - ? |
Superettan |
15:00 |
Mansfield - Port Vale
|
? - ? |
League Two - Play Offs |
15:00 |
Ried (Am) - Allerheiligen
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
15:00 |
Stadl Paura - Wels
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
15:00 |
Cesky Tesin - Krnov
|
? - ? |
Moravskoslezsky Kp |
15:00 |
Bystrc - Boskovice
|
? - ? |
Jihomoravsky Kp |
15:00 |
Olympia Radotin - Predni Kopanina
|
? - ? |
Prazsky Prebor |
15:00 |
Chocen - Holice
|
? - ? |
Pardubicky Kp |
15:00 |
Ayema - AS Cotonou
|
? - ? |
Ligue 1 - Championship Group |
15:00 |
Dynamo Abomey - Pantheres
|
? - ? |
Ligue 1 - Championship Group |
15:00 |
Espoir - Cavaliers
|
? - ? |
Ligue 1 - Championship Group |
15:00 |
United Arab Emirates U23 - Vietnam U23
|
? - ? |
Friendly International |
15:30 |
Bistra - Mladost Petrinja
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Gaj Mace - Zagorec K.
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Karlovac - Tresnjevka
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Kurilovec - Vrbovec
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Segesta - Dugo Selo
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Trnje - Lucko
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Vrapce - Maksimir
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Osijek 2 - Bijelo Brdo
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
Crikvenica - Buje
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Grobnican - Rudar Labin
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Nehaj Senj - Jadran Porec
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
NK Pomorac - Krk
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Novigrad - Vinodol
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Uljanik Pula - Pazinka
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Dinamo Pancevo - Borac Sajkas
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Stari Grad - Becej
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Cibalia - Croatia Zmijavci
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
Kustosija - NK Dinamo Zagreb 2
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
Zapresic - Solin
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
HNK Zadar - Junak Sinj
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Radnicki Zrenjanin - Borac Sakule
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Tisa Adorjan - Jedinstvo SP
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Grosuplje - Sobec Lesce
|
? - ? |
3. Snl - West |
15:30 |
Metta/LU - Super Nova
|
? - ? |
Optibet Virsliga |
15:30 |
Dubrava - Varazdin
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
Dugopolje - Rudes
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
Orijent - Opatija
|
? - ? |
2. Hnl |
15:30 |
GOSK Dubrovnik - HV Posedarje
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Jadran LP - Neretvanac
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
OSK Otok - Zmaj Makarska
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Primorac Biograd - RNK Split
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Uskok Klis - Urania Baska Voda
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Cres - Naprijed Hreljin
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Feniks 1995 - Hajduk 1912
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Vrsac - Kikinda
|
? - ? |
Srpska Liga - West |
15:30 |
Hrvace - Vodice
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Zagora - Sloga Mravince
|
? - ? |
3. Hnl West |
15:30 |
Botev Plovdiv - Beroe
|
? - ? |
Parva Liga - Conference League |
15:30 |
Progreso - Uruguay Montevideo
|
? - ? |
Segunda Division |
15:45 |
MC Alger - Kabylie
|
? - ? |
Ligue 1 |
15:45 |
ES Setif U21 - Saoura U21
|
? - ? |
U21 League |
15:45 |
Tlemcen U21 - ASO Chlef U21
|
? - ? |
U21 League |
16:00 |
Tirol (Am) - Fugen
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
16:00 |
Hohenems - A. Salzburg
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
16:00 |
Lauterach - Brauerei Egg
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
16:00 |
U. San Martin - ADT Tarma
|
? - ? |
Liga 1 - Apertura |
16:00 |
SW Essen - SSVg Velbert
|
? - ? |
Oberliga Niederrhein - Winners |
16:00 |
Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants
|
? - ? |
Nedbank Cup |
16:00 |
Slavonac Bukovlje - Marsonia
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
Sloga NG - Oriolik
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
Krasnodar W - CSKA Moscow W
|
? - ? |
Supreme Division Women |
16:00 |
Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk
|
? - ? |
Vysshaya Liga |
16:00 |
Bedem Ivankovo - Belisce
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
Granicar Zupanja - Darda
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
NASK Nasice - Gornja Vrba
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
Vuteks Sloga - Croatia Dakovo
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
Zrinski Jurjevac - Vukovar 1991
|
? - ? |
3. Hnl West |
16:00 |
Stromsgodset - Viking
|
? - ? |
Eliteserien |
16:00 |
La Nucia - Arenas Club
|
? - ? |
Segunda Rfef - Promotion Play |
16:00 |
Sestao - Eldense
|
? - ? |
Segunda Rfef - Promotion Play |
16:05 |
Deportivo Armenio - Comunicaciones
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
16:05 |
Fenix - Ituzaingo
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
16:15 |
Amorebieta - Ponferradina
|
? - ? |
LaLiga2 |
16:15 |
Lugo - Malaga
|
? - ? |
LaLiga2 |
16:20 |
Al-Faisaly - Al-Ettifaq
|
? - ? |
Saudi Professional League |
16:20 |
Al-Nassr - Al Ahli SC
|
? - ? |
Saudi Professional League |
16:30 |
D. Puerto Montt - Barnechea
|
? - ? |
Primera B |
16:30 |
Tallinna Kalev - Legion
|
? - ? |
Meistriliiga |
16:30 |
Leonesa - UD Logrones
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Zamora - Valladolid Promesas
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Dep. La Coruna - Unionistas
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Ferrol - Internacional de Madrid
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
R. Union - Tudelano
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Sabadell - Algeciras
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
S. Morning - Cobreloa
|
? - ? |
Primera B |
16:30 |
Calahorra - CF Talavera
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
SD Logrones - Celta Vigo B
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Alcoyano - Gimnastic
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Castellon - Cornella
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
San Fernando - Baleares
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
CD Badajoz - Rayo Majadahonda
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Albacete - Costa Brava
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Linense - Andorra
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Sanluqueno - Villarreal B
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Sevilla FC B - Linares
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
UCAM Murcia - Barcelona B
|
? - ? |
Primera Rfef - Group 2 |
16:30 |
Smouha - Enppi
|
? - ? |
Premier League |
16:30 |
Zamalek - El Ismaily
|
? - ? |
Premier League |
17:00 |
Corinthians W - Avai Kindermann W
|
? - ? |
Brasileiro Women |
17:00 |
Vocklamarkt - Deutschlandsberger
|
? - ? |
Regionalliga West - Promotion |
18:00 |
Internacional W - Real Brasilia W
|
? - ? |
Brasileiro Women |
18:00 |
EC Cruzeiro - Esportivo
|
? - ? |
Campeonato Gaucho 2 |
18:00 |
GE Gloria - Tupi RS
|
? - ? |
Campeonato Gaucho 2 |
18:00 |
Ipatinga - Varginha
|
? - ? |
Campeonato Mineiro 2 |
18:00 |
Coimbra - Democrata SL
|
? - ? |
Campeonato Mineiro 2 |
18:00 |
Avenida - Sao Gabriel
|
? - ? |
Campeonato Gaucho 2 |
18:00 |
Figueirense - Ferroviario
|
? - ? |
Serie C - First Stage |
18:00 |
Mushuc Runa - Dep. Cuenca
|
? - ? |
Liga Pro - First Stage |
18:00 |
Servette Geneve FC W - Basel W
|
? - ? |
Super League Women - Play Offs |
18:00 |
Louisville City - FC Tulsa
|
? - ? |
Usl Championship |
18:00 |
Toledo Villa - Fort Wayne
|
? - ? |
Usl League Two |
18:00 |
Vermont Green - Black Rock
|
? - ? |
Usl League Two |
18:00 |
Sud America - Villa Espanola
|
? - ? |
Segunda Division |
18:10 |
Instituto - Chacarita Juniors
|
? - ? |
Primera Nacional |
18:10 |
Nueva Chicago - Chaco For Ever
|
? - ? |
Primera Nacional |
18:15 |
Zurich W - Grasshopper W
|
? - ? |
Super League Women - Play Offs |
18:30 |
Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M.
|
? - ? |
Primera D - Apertura |
18:30 |
Yupanqui - Deportivo Paraguayo
|
? - ? |
Primera D - Apertura |
18:30 |
Defensores Unidos - Acassuso
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
18:30 |
Talleres (R.E) - Colegiales
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
18:30 |
Villa San Carlos - Argentino de Quilmes
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
18:30 |
UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
18:30 |
Dock Sud - Canuelas
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
18:30 |
San Miguel - Los Andes
|
? - ? |
Primera B - Apertura |
18:30 |
Tupi-MG - Nacional de Muriae
|
? - ? |
Campeonato Mineiro 2 |
18:30 |
Luziense - Uberaba
|
? - ? |
Campeonato Mineiro 2 |
18:30 |
Flandria - Villa Dalmine
|
? - ? |
Primera Nacional |
18:30 |
Sacachispas - Guillermo Brown
|
? - ? |
Primera Nacional |
19:00 |
Liverpool - Real Madrid
|
? - ? |
Champions League - Play Offs |
19:00 |
San Antonio Unido - Rodelindo
|
? - ? |
Segunda Division |
19:00 |
La Serena - A. Italiano
|
? - ? |
Primera Division |
19:00 |
Petare - Angostura
|
? - ? |
Segunda Division |
19:00 |
Ipatinga - Boa
|
? - ? |
Campeonato Mineiro 2 |
19:00 |
St. Louis Lions - Chicago City
|
? - ? |
Usl League Two |
19:00 |
Morris Elite - Euro New York
|
? - ? |
Usl League Two |
19:00 |
Nacional Potosi - Blooming
|
? - ? |
Division Profesional - Apertur |
19:30 |
Goias - Bragantino
|
? - ? |
Serie A |
19:30 |
CSA - Novorizontino
|
? - ? |
Serie B |
20:00 |
Macapa - Oratorio
|
? - ? |
Campeonato Amapaense |
20:00 |
Academia Anzoategui - Nueva Esparta
|
? - ? |
Segunda Division |
20:00 |
Campinense - Vitoria
|
? - ? |
Serie C - First Stage |
20:00 |
Titanes - Frontera
|
? - ? |
Segunda Division |
20:00 |
Urena - Academia Rey
|
? - ? |
Segunda Division |
20:00 |
Indy Eleven - New Mexico
|
? - ? |
Usl Championship |
20:30 |
Orense - Guayaquil City
|
? - ? |
Liga Pro - First Stage |
21:00 |
Lajeadense - Santa Cruz RS
|
? - ? |
Campeonato Gaucho 2 |
21:00 |
Bolivar - Yaracuyanos
|
? - ? |
Segunda Division |
21:00 |
Confianca - Aparecidense
|
? - ? |
Serie C - First Stage |
21:00 |
Tristan Suarez - Def. de Belgrano
|
? - ? |
Primera Nacional |
21:00 |
Dayton - Cleveland Force
|
? - ? |
Usl League Two |
21:15 |
La Guaira - Zamora
|
? - ? |
Primera Division |
21:30 |
Cobresal - U. De Chile
|
? - ? |
Primera Division |
22:00 |
Los Angeles FC - San Jose Earthquakes
|
? - ? |
Mls |
22:00 |
Sao Paulo - Ceara
|
? - ? |
Serie A |
22:00 |
Sampaio Correa - Guarani
|
? - ? |
Serie B |
22:00 |
ABC - Brasil de Pelotas
|
? - ? |
Serie C - First Stage |
22:00 |
Real Pilar - Atlas
|
? - ? |
Primera C - Apertura |
22:10 |
Quilmes - Atletico Atlanta
|
? - ? |
Primera Nacional |
22:30 |
Britannia - Racing Club Aruba
|
? - ? |
Division Di Honor - Winners St |
23:00 |
Atlanta Utd - Columbus Crew
|
? - ? |
Mls |
23:00 |
New York Red Bulls - DC United
|
? - ? |
Mls |
23:00 |
Toronto FC - Chicago Fire
|
? - ? |
Mls |
23:00 |
Pacific FC - Valour
|
? - ? |
Canadian Premier League |
23:00 |
Carlos Mannucci - Grau
|
? - ? |
Liga 1 - Apertura |
23:00 |
North Carolina - Richmond Kickers
|
? - ? |
Usl League One |
23:00 |
Tecnico U. - Emelec
|
? - ? |
Liga Pro - First Stage |
23:00 |
Oakland County - Ann Arbor
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Hartford Athletic - Phoenix Rising
|
? - ? |
Usl Championship |
23:00 |
Loudoun - Charleston
|
? - ? |
Usl Championship |
23:00 |
Miami FC - Pittsburgh
|
? - ? |
Usl Championship |
23:00 |
CSD Barber - Victory Boys
|
? - ? |
Promé Divishon |
23:00 |
FC Florida U23 - Caledonia
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Charlotte Eagles - North Carolina FC U23
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Commonwealth Cardinals - Lionsbridge
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Flint City - Kalamazoo FC
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Florida Elite - Tampa Bay U23
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Motown - Hudson Valley
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
South Bend Lions - Kings Hammer
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
The Villages - Weston
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Virginia Beach - Patuxent
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
Wake FC - Tobacco Road
|
? - ? |
Usl League Two |
23:00 |
West Virginia - North Carolina Fusion U23
|
? - ? |
Usl League Two |
23:30 |
CF Montreal - FC Cincinnati
|
? - ? |
Mls |
23:30 |
New England Revolution - Philadelphia Union
|
? - ? |
Mls |
23:30 |
Orlando City - FC Dallas
|
? - ? |
Mls |
23:30 |
Chattanooga - Bay Cities
|
? - ? |
Nisa |
23:30 |
Chattanooga Red Wolves - Greenville
|
? - ? |
Usl League One |
23:30 |
Tormenta - Tucson
|
? - ? |
Usl League One |
23:30 |
Dep. Tachira - Monagas
|
? - ? |
Primera Division |
23:30 |
Fortaleza - Juventude
|
? - ? |
Serie A |
23:30 |
Bantams - Peachtree City MOBA
|
? - ? |
Usl League Two |
23:30 |
Northern Virginia - Christos
|
? - ? |
Usl League Two |
23:30 |
One Knoxville - Dalton
|
? - ? |
Usl League Two |
23:30 |
Southern Soccer Academy - East Atlanta
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Inter Miami - Portland Timbers
|
? - ? |
Mls |
00:00 |
Minnesota United - New York City
|
? - ? |
Mls |
00:00 |
Union Omaha - Northern Colorado
|
? - ? |
Usl League One |
00:00 |
Huachipato - Palestino
|
? - ? |
Primera Division |
00:00 |
AHFC Royals - Houston FC
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Corpus Christi FC - Round Rock
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Houston Sur - Brazos Valley Cavalry
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Louisiana - Little Rock Rangers
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Manitoba - Thunder Bay Chill
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Salt City - Park City
|
? - ? |
Usl League Two |
00:00 |
Springfield - Kaw Valley
|
? - ? |
Usl League Two |
00:08 |
Mexico - Nigeria
|
? - ? |
Friendly International |
00:30 |
La Fama - Dakota
|
? - ? |
Division Di Honor - Winners St |
00:30 |
Rio Grande - San Antonio
|
? - ? |
Usl Championship |
00:30 |
Tennessee - Tri-Cities
|
? - ? |
Usl League Two |